Zadzwoń

Jak sprzedać używane auto w 5 minut? 

Jak sprzedać auto w 5 minut

Jeśli zastanawiasz się, jak sprzedać używane auto, mamy dla Ciebie sprawdzona radę, dzięki której pozbędziesz się praktycznie każdego samochodu w ciągu niecałych 5 minut. I oczywiście otrzymasz za ten pojazd atrakcyjną sumę pieniędzy. Sprawdź nasz poradnik i sprzedaj szybko każde auto.

Szybka odpowiedź: najprościej zadzwonić do naszego skupu aut i zamówić odbiór pojazdu firmową lawetą. Możesz także od ręki sprzedać samochód bezpośrednio w naszym skupie aut.

Spis treści:

  • Co trzeba zrobić przy sprzedaży auta?
  • Jak sprzedać samochód krok po kroku w 5 min?
  • Jak najłatwiej sprzedać samochód?

Sprzedaż auta może okazać się długa i trudna, zwłaszcza wtedy, kiedy pojazd nie jest pierwszej nowości lub wymaga naprawy. Na szczęście korzystając z rad, które publikujemy w tym artykule, pozbędziesz się swojego samochodu w mniej niż 5 minut. 

Co trzeba zrobić przy sprzedaży auta?

Ważną kwestią przy sprzedaży auta jest zadbanie o legalność takiej transakcji. Bez względu na to, komu i jak sprzedajesz samochód, koniecznie spisz z nabywcą umową kupna-sprzedaży. Dzięki temu unikniesz kłopotów w wydziale komunikacji i ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak sprzedać samochód krok po kroku w 5 min?

Sprzedaż samochodu nawet w 5 minut jest możliwa dzięki kilku prostym krokom, które przedstawiamy poniżej:

Krok 1. Usuń z pojazdu wszystkie dokumenty i wartościowe przedmioty. 

Krok 2. Zadzwoń do skupu aut pod numer 508 754 508 i umów termin odbioru auta spod wskazanego przez Ciebie adresu 

LUB

Krok 2. Przyjedź autem do naszego skupu samochodów. 

Krok 3. Niezależnie od wybranej opcji, otrzymasz profesjonalną wycenę wartości Twojego pojazdu. Zaakceptuj ją, aby przejść do kolejnego etapu.

Krok 4. Podpisz umowę kupna-sprzedaży Twojego samochodu.

Krok 5. Odbierz pieniądze za Twoje auto w postaci gotówki lub ekspresowego przelewu na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy

Gratulacje! Właśnie sprzedałeś używane auto w mniej niż 5 minut.  

Jak najłatwiej sprzedać samochód?

Jak widzisz, jednym z najprostszych sposobów sprzedaży auta, jest kontakt z nami. Zapewniamy fachową obsługę, minimum formalności i szybką realizację Twojego zlecenia. Skorzystaj z porad zawartych w tym artykule, aby sprzedać auto tak łatwo, jak to tylko możliwe. 

5/5 - (1 vote)