Zadzwoń

Masz samochód powypadkowy? Pomoże skup aut uszkodzonych!

skup aut, skup aut śląsk, skup aut opolskie, skup aut czestochowa, skup aut małopolskie

Bez wątpienia wypadek samochodowy to zdarzenie bardzo nieprzyjemne. Na szczęście, współczesna technologia umożliwia redukcję jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu lub sprawia, iż kierujący i pasażerowie odnoszą niewielkie obrażenia. I to bardzo dobrze – zdrowie i życie są najważniejsze.

Niestety, efektem zdarzenia na drodze bywa uszkodzenie samochodu. Czasem dość poważne. Nie każdy kierowca decyduje się następnie na jego naprawę. Często, ponieważ koszty są zbyt wysokie. Co jednak zrobić ze starym pojazdem? Istnieje możliwość, by sprzedać poszczególne części, jednak nie zawsze się to udaje i bywa o wiele bardziej czasochłonne, niż sama sprzedaż auta. Rozwiązaniem jest złomowanie, ale w przypadku nowszych roczników to również nieopłacalne rozwiązanie. Czy istnieje jeszcze jakaś opcja? Może warto poszukać profesjonalnego skup aut śląsk?

Motoplaneta – skup aut powypadkowych i uszkodzonych

Nie musisz od razu kontaktować się z miejscem, w którym zezłomujesz swój pojazd, bo my prowadzimy skup aut uszkodzonych. Możesz zacząć od spotkania i rozmowy z naszym specjalistą. Oczywiście, to zrozumiałe, iż nie istnieje możliwość, aby przyjechał do nas autem, które jest uszkodzone. Dlatego bez obaw. To nasz specjalista umówi się z Tobą w wygodnym dla Ciebie terminie.

Od wielu lat działamy już w branży motoryzacyjnej. A dzięki temu posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów, która pozwala nam również wystosować pomocną dla właścicieli uszkodzonych aut ofertę. Odkupimy od Ciebie samochód, niezależnie od tego, czy uległ wypadkowi, czy doskwiera mu jakaś usterka. Zanim jednak będzie to możliwe, a Ty stwierdzisz, iż jest to dla Ciebie jak najbardziej korzystna transakcja, umów się na spotkanie z naszym specjalistą.

Profesjonalna wycena auta

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów w swojej dziedzinie. Dlatego nasz pracownik umówi się na spotkanie z Tobą w wygodnym dla Ciebie terminie. Co to oznacza? Iż samodzielnie przyjedzie, by zobaczyć uszkodzony pojazd, którego sprzedażą jesteś zainteresowany.

To poprzez oględziny na miejscu możliwe jest stwierdzenie lub wstępna ocena zakresu uszkodzenia, czy rodzaju usterek, które doskwierają samochodowi. Na tej podstawie specjalista ocenia, jaką kwotę jest w stanie zaoferować za Twój samochód. Jeśli oferta będzie dla Ciebie korzystna, a jest ona zawsze korzystna dla naszych klientów, otrzymasz gotówkę od ręki.

Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu. Oczywiście, sprzedaż uszkodzonego auta jest możliwa także za pośrednictwem portali aukcyjnych, jednak, sama sprzedaż sprawnego pojazdu bywa procesem dość czasochłonnym, tym bardziej uszkodzonego auta. Tutaj masz gwarancję, iż w przypadku uzgodnienia komfortowych dla obu stron warunków, natychmiast otrzymasz gotówkę.

Jakie samochody skupujemy?

Jesteśmy zainteresowani kupnem zarówno pojazdów uszkodzonych, jak i również nowych. Tak samo, jeśli chodzi o te osobowe, jak też dostawcze. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i również biznesowymi. Od wielu lat oferujemy konkurencyjne na rynku stawki, dzięki czemu możesz być pewny satysfakcjonującej Cię transakcji.

5/5 - (6 votes)