Zadzwoń

Chcesz sprzedać samochód? Tylko ze skup aut motoplaneta!

skup aut, skup samochodów uszkodzonych śląsk, skup aut opolskie

Z pewnością każda osoba, która kiedykolwiek chciała kupić samochód lub go sprzedać, korzystała z różnego rodzaju portali informacyjnych. I na tej podstawie łatwo stwierdzić, iż o ile ofert jest bardzo wiele, to dla osób, które chcą szybko sprzedać pojazd, sprawia jest utrudniona. W dużej mierze z uwagi na konkurencję. Co zrobić w sytuacji, jeśli zależy Ci na czasie i gotówce? Z pomocą może przyjść skup aut Motoplaneta!

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut?

Wielu kierowcom zależy na tym, aby możliwie jak najszybciej otrzymać za sprzedaż auta gotówkę. Proces ten może się jednak wydłużać, w szczególności, gdy trzeba wykazać się cierpliwością i czekać na zgłoszenie się osoby zainteresowanej kupnem auta. I nawet wtedy nie istnieje jeszcze stu procentowa pewność, że do transakcji faktycznie dojdzie.

Co w sytuacji, gdy czas nagli? Wtedy najlepiej jest skontaktować się z firmą, która oferuje skup aut za gotówkę. To wygodne, sprawdzone rozwiązanie, które pozwala na sprawne przeprowadzenie transakcji i wypłatę w gotówce. Dla kogo jest to oferta?

  • Dla klientów indywidualnych, którzy chcą sprzedać swój samochód w możliwie najkrótszym czasie
  • Dla klientów biznesowych, którzy są zainteresowanie sprzedażą tak samo pojedynczych pojazdów firmowych, jak również ich większej ilości

Na co może liczyć klient?

Jak wiadomo, kluczem sukcesu w biznesie jest pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do sytuacji. Dlatego klienci mogą liczyć na spotkanie ze specjalistą, który oceni faktyczny stan pojazdu, by na tej postawie poddać go wycenie. Dzięki temu klient może również liczyć na atrakcyjną ofertę.

Dodatkowo, skup aut Motoplaneta pragnie po prostu wspierać wszystkie osoby, którym zależy na bezstresowej transakcji, która wiąże się ze sprzedażą samochodu. W wielu przypadkach nie chodzi tylko o zastrzyk gotówki, ale przede wszystkim możliwość jej wykorzystania, chociażby w celu kupna nowego pojazdu. Dlatego sprawna transakcja pozwala na szybszą realizację celów, które związane są z zagospodarowaniem pieniędzy, które klient otrzymuje ze sprzedaży auta.

Jakie dokumenty są potrzebne do pomyślnego przeprowadzenia transakcji?

Ilość dokumentów w dużej mierze zależy o tego, czy pojazd jest własnością osoby prywatnej, czy firmy. W przypadku osób prywatnych do pomyślnego przeprowadzenia transakcji wystarczą:

  • Dowód osobisty, w celu potwierdzenia tożsamości właściciela
  • Dowód rejestracyjny pojazdu, który jest niezbędny do tego, aby transakcja była możliwa
  • Ubezpieczenie pojazdu

Jezeli chodzi klientów biznesowych, zakres dokumentów jest szerszy i wynika z faktu, iż pojazd został zarejestrowany na firmę. W takiej sytuacji, obok wyżej wspomnianych dokumentów, niezbędne stają się również:

  • Potwierdzenie, iż podmiot jest zarejestrowanym płatnikiem VAT
  • Wyciąg z KRS
  • Jeśli w karcie pojazdu brak informacji o zakończeniu umowy leasingowej, niezbędne jest również oryginalne pełnomocnictwo

Dzięki tym dokumentom firma może zawrzeć legalną umowę kupna-sprzedaży pojazdu osobowego lub dostawczego i natychmiastowo wypłacić także uzgodnioną ze sprzedającym kwotę.

Rate this post